Test z lektury tajemniczy ogród klasa 5 pdf

Pobierz

zawiera pytania trudne ale mam nadzieje ze pomoze wam w zrozumieniu lektury pt.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …1) Mary Lennox urodziła się w: 2) Rodzice Mary 3) Pastor Craford 4) Dom pana Cravena miał 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od.Frances Hodgson Burnett …tajemniczy ogród sprawdzian klasa 4.pdf (22 KB) Pobierz.. quiz ten sprawdza czy znasz lekture pod tytulem,,Tajemniczy Ogod ''.Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej …z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej …Test z lektury Tajemniczy ogród.. Przy pierwszym spotkaniu z wujkiem Mary poprosiła go a) o nowe książki i zabawki b) o przysłanie nauczycielkic) o kawałek ziemi do uprawy.. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a … Patixella 5 lat temu.. Czy przetrwasz rozpoczęcie roku …4.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze …Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Skomentuj.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych …To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia..

... Test z lektury Tajemniczy ogrod.

Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Skomentuj.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w …Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. - Test 4free.PL - bezplatne za darmo …Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Milionerzy — Edycja Minecraft!. Ile było …"Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf …Tajemniczy ogród - test .wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik …test ze znajomości lektury tajemniczy ogród.pdf (22 KB) Pobierz.. Przesłano: 2014-07-22.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki.6.. Tytuł.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Udostępnij.. 12,53 zł z dostawą.. Zawiera 13 pytań.. Colin był a) synem …Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" …SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród"..

Odpowiedzi zaznacz na karcie …Test z lektury Tajemniczy ogród.

15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Bydgoszcz.. 1 osoba kupiła.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM I REDAGOWANIA WYPRACOWANIA NA PODSTAWIE LEKTURY ,,TAJEMNICZY OGRÓD"- KLASA V "Tajemniczy ogród" …Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: …Plik test z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika lexflauta • Data dodania: 20 kwi 2015sprawdziany z lektury tajemniczy ogrod, sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5 chomikuj, sprawdzian lektury tajemniczy ogrod …Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.ZAGADNIENIA Z JĘZYKA POLSKIEGO PRZEZNACZONE DO REALIZACJI W DNIACH 01 - 05 CZERWCA KLASA IV Temat I: Świat przedstawiony w lekturze "Tajemniczy ogród".. następna publikacja » Monika Rotmańska.. Zagraj …Rok wydania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt