Quiz z języka polskiego

Pobierz

Test zawiera pytnia z epoki Młodej polski, dobra powtórka przed sprawdzianem.. Klasa.7 2 lata temu.. Sprawdź, jak dobrze znasz lektury.. Opis testu.. 1.Wybierz poprawne zdanie o czasowniku: Czasownik to część mowy nieodmienna.. Ewentualny brak stron lub inne usterki zgłoś nauczycielowi.. Certyfikat B1 polski, test przykładowy 2017: poprawność gramatyczna.. Ania z Zielonego Wzgórza .Miasta, w których planowane są egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego w dniach 17-18 października 2020 r. Komunikat Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego - Informacja w sprawie egzaminu w sesji 17-18 października 2020 r. Nowa Komisja rozpoczyna działalnośćW związku z tym przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości języka polskiego.. 23 pytań Język polski martaj.. Tagi #czescimowy #jezykpolski Inne tryby testu.Testy [seo] z języka polskiego, ortografii i znajomości lektur szkolnych.. Rozwiąż test.. Kto jest autorem powieści "Emancypantki", kogo określimy mianem beneficjenta i czym jest mizoginia?. wg Edytagustaw.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Matura z języka polskiego, 4 maja 2021 - poziom podstawowy.. Rozwiąż test.. Zagadki językowe 42 quizy.. Instrukcja dla ucznia .. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..

Powtórka z języka polskiego.

Przypadki Połącz w pary.. Sami_001.Czy byłeś uważny na lekcjach języka polskiego?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 4.Klasa 5 polski Test.. Test sprawdza znajomość środków stylistycznych w klasie V. ożywienie.. Część 3.. Quizy Squli pomogą dzieciom ćwiczyć umiejętności w zakresie ortografii, interpunkcji, gramatyki i sztuki pisania.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. D. ATA: marzec-kwiecień 2020 r. C. ZAS PRACY: 120 minut .. Środki stylistyczne w języku polskim.. Gatunki literackie - charakterystyka, przykłady.. Działy w tej kategorii.. przypadki Przebij balon.. Witamy w internetowym quizie iKorektora, który sprawdzi Twoją znajomość pisowni rozmaitych wyrazów i zwrotów z języka polskiego.. Oceń "Polacy nie gęsi i swój język mają" mówił podobno Mikołaj Rej.. Jaki to środek stylistyczny polega na nadaniu przedmiotom, pojęciom i zjawiskom przyrody cech ludzkich?. Sprawdź, czy odpowiesz poprawnie na te podstawowe pytania z języka polskiego i przekonaj się, w jakim czasie uda Ci się rozwiązać quiz!. Miłego rozwiązywania!. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Chłopcy z Placu Broni.. przypadki Połącz w pary.. Rozwiąż quiz!Q.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Przekonaj się!. LiterówkiJęzyk polski, sprawdź swoją wiedzę z języka polskiego, ortografii i interpunkcji..

Rozwiąż quiz!Nauka języka polskiego.

Quiz ortograficzny z okazji Święta Niepodległości.. wg Askorzak1.. Trenuję przed drugim etapem olimpiady z polskiego, ten quiz mi bardzo pomógł!. Aleksander Kamiński, "Kamienie na szaniec".. wg Lenatopro563.Zdasz ten test na czas z języka polskiego?. To pytanie jest za 100 zł.Rozpocznij test.. Czy zdobyta w szkole wiedza nadal jest świeża w Twojej pamięci?. Pełny test z odpowiedziami i punktacją maturalną zawierający wszystkie zadania z arkusza dostępny jest w aplikacji Matura .Sprawdź swój polski!. Osobna kategoria pozwoli na poszerzanie słownictwa oraz zaznajomienie się ze znaczeniem przysłów i frazeologizmów.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Quizy » Ciekawostki, Język Polski Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!Testy ProPolski - to są testy z języka polskiego online, wszystkie poziomy, od A1 do C2, polski dla dzieci, przygotowanie do egzaminów certyfikatowych .. Skomentuj.. Język polski.. Liczba zdających: 274261 (LO: 168 048, technikum: 106 213).. Quizy z języka polskiego, zagadki i łamigłówki językowe, testy z gramatyki i ortografii..

Rozwiąż test języka polskiego online.

Ortografia i gramatyka 58 quizów.. Szukaj.. Redakcja 14.11.2017 17:54. fot. Pexels.com.. Klasa 4 Klasa 5 Polski.. Liczba rozwiązań .Test z języka polskiego Rodzaje i gatunki literackie.. Czasownik nie jest częścią mowy.. Której z tych lektur nie znajdziesz na liście lektur obowiązkowych w arkuszu?. Udostępnij.. wg Martynamatuszyn.. Łamigłówki językowe 98 quizów..

ożywienie

.Quiz.. Tagi #liryka #epika #dramat #rodzaj #literacki #gatunki #literackie Inne tryby testu.wg Jolasobowska2.. Test składa się z 20 par wyrażeń i polega na wskazaniu poprawnie zapisanego słowa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Niestety w dobie ciągłego .Sprawdzian wiedzy, który pomoże Ci skontrolować stopień Twojego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.. Zalecany dla uczniów klasy 6.. Na udzielenie każdej odpowiedzi masz tylko 10 sekund .. Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy".Quiz z języka polskiego.. KOPIUJ LINK.. Sami_001 • 3 lata temu • #gramatyka #jezykpolski #szkola #test .. Czas na odpowiedź: 15 sekund.. Jak to się pisze?. Powiedzenia i przysłowia 44 quizy.. Rozwiąż test.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. - Gramatyka!. Rozpocznij test.Język polski.. Kategoria:Części Mowy.. Sprawdź swoje umiejętności - wypełnij krótki test i przekonaj się, co już potrafisz..

Sprawdzian z części mowy języka polskiego.

Liryka, epika, dramat - cechy rodzajów literackich, przykłady.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Dzięki!Sprawdź, jak dobrze znasz język polski!. Sprawdź, czy do arkusza jest dołączona karta odpowiedzi.. Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Język polski 169 quizów.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wypełnij online i dowiedz się jaki masz wynik od razu tuż na stronie.Test z języka polskiego Młoda Polska - sprawdzian.. Test obejmuje ćwiczenia z odmiennych i nieodmiennych części mowy.. Sprawdź, czy na kolejno ponumerowanych 23 stronach są wydrukowane 22 zadania.. Przypadki - quiz :D Połącz w pary.. Jeśli Twoja "polska przygoda" dopiero się rozpoczyna, to zrobimy wszystko, aby była ona ciekawa i niezapomniana :-)Test z języka polskiego Części Mowy odmienne i nieodmienne.. Opis testu.. Najnowsze Popularne.. Czasownik odmienia się przez: -osoby -czasy -tryby -liczby.. Klasa 5 Angielski Brainy klasa 5.. Wynik 15/15 jest możliwy do osiągnięcia!Test plasujący z języka polskiego dla obcokrajowców.. Formuła od 2015. porównanie.. Brainy kl 5 unit school must Połącz w pary.. Klasa 5 Język polski jako obcy Polski.. Część 2.. A teraz coś trudniejszego, również z kategorii Części Mowy.. Błędy językowe zdarzają się każdemu z nas.. Rozpocznij quiz.. Dokonaj wyboru poprawnej odpowiedzi : a, b lub c, a w pytaniach/zdaniach nr 65, 74, 75, 76, 77 .Środki stylistyczne, test z języka polskiego.. Tagi #mlodapolska #epokiliterackie Inne tryby testu.. Quiz w Poczekalni.. Część 1.. Henryk Sienkiewicz, "Quo Vadis".. Opis testu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt