Ile trzeba punktow zeby dostac sie do technikum

Pobierz

Punkty za egzamin z języka obcego nowożytnego mnoży się przez 0,3 (100 proc. x 0,3 = 30 punktów).Jul 31, 2020Ale na to, ile dokładnie trzeba mieć punktów, aby dostać się do wybranej szkoły - już nie.. Poziom takze dosc wysoki.. Prezentujemy klasy w poszczególnych szkołach, gdzie ten próg był najniższy i najwyższy.Dzięki reklamom czytasz za darmo.. Piszcie odpowiedzi.Minimalna liczba punktów potrzebna do przyjęcia w ub. roku • I LO (im.. Od poniedziałku uczniowie trzecich klas gimnazjów mogą rejestrować swoje kandydatury do szkół średnich.. Rozpoczęła się.Aby obliczyć orientacyjną liczbę punktów do liceum / technikum / szkoły branżowej po ósmej klasie potrzebujesz: Ocen z matematyki, polskiego i dwóch wybranych przedmiotów, wyników egzaminu ósmoklasisty,w pierwszym ilosc pkt waha sie od 80 do 115 i sa to zawody hotelarskie oraz gastronomia.. - To będzie wiadomo dopiero po rekrutacji - tłumaczy Borowicz.. Zapraszamy na nasz oficjalny technikowy profil na Facebook'u!. Znajdziecie tam super konkursy i wiele ciekawostek z zycia naszych szkół.Apr 29, 2022Liczbę punktów procentowych za egzamin z języka polskiego oraz z matematyki należy pomnożyć przez 0,35.. 200 punktów - maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania w postępowaniu rekrutacyjnym za oceny z języka polskiego i trzech wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych a także za wyniki egzaminu, oraz za inne osiągnięcia kandydatów odnotowane na świadectwieZależy od poziomu szkoły, bo może być przykładowo technikum informatyczne słabe, gdzie przyjmą Cię od 60pkt, a może być lepsze w mieście technikum, i potrzeba będzie pow. 100pkt Oskaliber Uzależniony od forum Forumowicze 0 6977 odpowiedzi Napisano 17 Lutego 2008 Sprawdź na stronie szkoły.Aug 7, 2021Rekrutacja do techników rusza 12 maja dokładnie o godz. 10.00..

Jaką trzeba mieć średnią ocen oraz ile trzeba mieć pkt.

Odwiedź nową stronę >> Zapisz się online.. rekrutacji na rok 2018/2019 .. takze mysle, ze jezeli nie chcesz isc do slabego technikum to wybieraj te z wieksza iloscia pkt .Technikum nr 2 - TC-ogólny Technik pojazdów samochodowych- język angielski-język niemiecki - 63 Technikum nr 2 - TD-ogólny Technik pojazdów samochodowych- język angielski-język niemiecki - 42,6 Technikum nr 2 - TF-ogólny Technik mechatronik-język angielski-język niemiecki - 83,8Mam takie pytanie a mianowicie co trzeba zrobić żeby dostać się do technikum rolniczego?. W tegorocznej rekrutacji były również takie oddziały lub grupy rekrutacyjne, którymi kandydaci nie byli zainteresowani.Jun 11, 2022na to chyba nie ma określonej ilości punktów.. Ale myślę, że jeżeli ma się połowę punktów z całej maksymalnej ilości do zdobycia to nie będzie problemu, żeby się dostać.. Znajdziesz tam wszelkie aktualne informacje dot.. A jak się nie dostaniesz na pierwszą rekrutację to się nie przejmuj, bo na pewno się dostaniesz na drugi nabór;)2 days agoSkomentuj PRZELICZANIE PUNKTÓW PRZY REKRYTACJI DO TECHNIKUM: 1.. Te ostatnie maja wlasnie 90 pkt.. Tu poziom jest wysoki w drugim od 50 do 90 sa to zawody morskie, transportowe i hotelarskie.. Według niej więcej w tej sprawie mogą.Lista ponad 250 szkół ponadgimnazjalnych w woj. śląskim wraz z minimalną i średnią liczbą punktów, z jaką zostali przyjęci uczniowie do pierwszych klas w roku 2014/2015Apr 13, 2021Przedstawiamy zestawienie progów punktowych 2019/2020 w liceach i technikach dla absolwentów gimnazjów..

To zależy od ilości chętnych do technikum i ile zdobyli punktów.

Hetmana Jana Zamoyskiego) - od 141 do 160 pkt (w.W tabelach przedstawiono progi punktowe umożliwiające zakwalifikowanie się do poszczególnych oddziałów/grup rekrutacyjnych: licea [pobierz PDF] i technika [pobierz PDF].. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).. Jakie są wymagania aby się tam dostać?. Stanisława Staszica) - od 99 do 159 pkt (w zależności od klasy) • II LO (im.. Zobacz, jak komisje w szkołach będą przeliczały oceny ze świadectwa, osiągnięcia i wyniki z egzaminu gimnazjalnego na punkty.Jun 4, 2021May 24, 2022Jul 22, 2021Zapraszamy na nową stronę WWW Technikum!. z testu na koniec gimnazjum?. Odwiedź nasz profil!. Jeśli ktoś otrzyma 100 proc. na egzaminie, to 100 x 0,35 przyniesie mu 35 punktów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt