Po kongresie wiedeńskim sprawdzian klasa 7

Pobierz

Kongres wiedeński - notatkawiedenskim kl. 7 2017-11-11 09:08:38 Czy ma ktos sprawdzian z historii klasa 7 Wczoraj i Dzis dzial 2 ,,Ziemie polskie po kongresie wiedenskim '' 2017-11-19 20:24:44Zobacz 1 odpowiedz na zadanie: Ma ktos spr z histori klasa 7 dzial 2 ,, ziemie polskie po kongresie wiedenskim " zoraj i dzisListaZIEMIE POLSKI PO KONGRESIE WIEDEŃSKIM - Test.. Przygotuj się do niego!. Rozpocznij test.. Polacy po powstaniu listopadowym.. Po kongresie wiedeńskim zostało utworzone .. kontrolowane przez cesarstwo Rosyjskie.. klasa 7 dzial ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedenskim'' Prosil .. POPIESTWO A CESARSTWO Papiz byl duchowym przywodca Europy, cesarz -.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .TEST Kongres wiedeński.. Rozwiązany: 389 razy.Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim.. Europa po kongresie wiedeńskim - I wojna światowa [włącznie] Test z dat obejmujący wspomniany powyżej zakres.. Sprawdzian z historii dla klasy 7, dział 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wiosna Ludów na ziemiach polskich.. Opis testu: Sprawdzian klasa 7 I dział Europa po KW. Europa i świat po wiośnie ludów IV.. Sprawdzian z historii dla klasy 7 z rozdziału Ziemie polskie po kongresie wiedeńskimZiemie polskie po kongresie wiedeńskim - 7 - Test..

Europa po kongresie wiedeńskim II.

1.Utworzenie Królestwa Polskiego w unii personalnej z Rosją.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Wstaw literę "P" w kratkę obok zadania prawdziwego.. Przy udzielaniu odpowiedzi .Test zawiera 28 pytań.. Liczba pytań: 12.. Co powstało na jego miejsce?. Świat w okresie międzywojennym VII.. Wolne Miasto Kraków.. Ks. Poznań, Wolne Miasto Kraków, Królestwo .Sprawdzian klasa 7.. Test: Sprawdzian Klasa 7, dział 1 - Europa po Kongresie Wiedeńskim.. Francuski mąż stanu, jeden z głównych twórców ponapoleońskiego ładu w Europie.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Start studying historia 7 rozdział 1 Europa po Kongresie Wiedeńskim.. Decyzją kongresu wiedeńskiego powstały: a) Kraj Nadwiślański, Wielkie Księstwo Poznańskie i Rzeczpospolita KrakowskaTest z historii dla klasy 7 dział 1 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Europa po kongresie wiedeńskim".. Test z historii kl. VII - Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim.. Przeciwko Świętemu Przymierzu.. Edward Dembowski stał na czele powstania w .Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim sprawdzian klasa 7 2017-11-13 17:47:40 Ziemie polskie po kongresie Wiedeńskim ( Sprawdzian ) 7 Kl. 2017-12-07 23:06:47 Co będzie na sprawdzianie z historii klasa 7 ,, Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim " 2017-10-02 19:12:50II Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim , Klasa 7 Nowa edycja , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plKlasa 7..

Sprawdzian klasa 7.

Poziom: Średni.. Rewolucja przemysłowa.. Helena Tomaszewska.. Miesiąc, w którym kongres rozpoczął obrady.. 4.Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dziś klasa 7 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. 1) Decyzją kongresu wiedeńskiego zlikwidowano: a) Księstwo Warszawskie b) Królestwo Polskie c) Rzeczpospolitą Polską d) Królestwo Poznańskie 2) Kongres wiedeński zadecydował o powstaniu: a) Królestwa Polskiego b) Księstwa Warszawskiego c) Rzeczpospolitej Krakowskiej d) Wielkiego .Super!. Pytania dotyczą kształtu Europy po ustaleniach Kongresu Wiedeńskiego.. Zdobywaj wiedzę z historii.I.. Podział terytorium dawnych ziem polskich na kongresie wiedeńskim - Wielkie Księstwo Poznańskie, Królestwo Polskie, Rzeczpospolita Krakowska ( jaki zabór sprawował kontrolę nad poszczególnymi częściami) Nazwisko namiestnika Królestwa Polskiego, statut organiczny .Sprawdzian z historii dla klasy 7 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Europa po kongresie wiedeńskim".Start studying Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim dział 2 Wczoraj i Dziś klasa 7.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .ZAGADNIENIA NA SPRAWDZIAN - ziemie polskie po kongresie wiedeńskim.. Dział I. Europa po kongresie wiedeńskim; 1..

Europa po kongresie wiedeńskim.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test Europa po kongresie wiedeńskim, podrozdział podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa III.. Kongres wiedeński.. Miejsce obrad kongresu.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Polska w okresie międzywojennym.. Powstanie listopadowe.. Nowe idee polityczne.. Po upadku Księstwa Warszawskiego.. Sprawdź, ile już wiesz!Test Grupa A Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim imię i nazwisko klasa Test podsumowujący rozdział II 1 data Oceń, które z poniższych zdań jest prawdziwe.. Królestwo Polskie.Postanowienia kongresu wobec polski.. a) KRÓLESTWO PRUSKIE b) GALICJA c) KRÓLESTWO POLSKIE d) CESARSTWO AUSTRIACKIE 2) Po Kongresie w Wiedniu ziemie polskie zostały podzielone na: a) Wlk.. Wielki książę Konstanty był namiestnikiem Królestwa Polskiego.Test Grupa B Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim imię i nazwisko klasa Test podsumowujący rozdział II 1 data Oceń, które z poniższych zdań jest prawdziwe.. I wojna światowa VI.. Miesiac, w ktorym kongres rozpoczal obrady.. 3 Rewolucja neolityczna.doc.. Europa po kongresie wiedeńskim.. Kultura polska pod zaborami.. Uzupełnij tabelę 1.. 2.Prawo do emigrowania do Francji 3.Utworzenie Księstwa Poznańskiego (pod panowaniem Prus) 1.Utworzono Rzeczpospolitą Krakowską.. Wstaw literę "P" w kratkę obok zadania prawdziwego..

1) Na kongresie wiedeńskim zlikwidowano Księstwo Warszawskie.

Wczoraj i Dziś 7 Sprawdziany i OdpowiedziSprawdzian z historii.. ladu w Europie.Sprawdzian z historii klasa 7 dzial ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedenskim'' Prosil bym o odpowiedzi .. Witam mam pytanko czy macie moze zeszyt cwiczen z historii kl.6 nowa era podsumowanie dzialu 4 .2. poprawnie posluguje sie terminami: ziemie zabrane, Krolestwo Kongresowe, WielkieVIIb) i 23.11.2021 r. (kl. VIIa) - odbędzie się sprawdzian wiadomości z rozdziału II: Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim.. Ziemie polskie po wiośnie ludów V.. Francuski maz stanu, jeden z glownych tworcow ponapoleonskiego.. Witam uczniów szkoły podstawowej na mojej stronie.. 2.Utworzenie Księstwa Poznańskiego (pod panowaniem Prus) 3.Utworzenie Królestwa Polskiego w unii personalnej z .Test z historii, klasa VII, Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim Pobierz (pdf, 36,3 KB) Podgląd treści..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt