Opłata za wypisanie biletu w pociągu

Pobierz

Więcej informacji o opłatach za wydanie biletu na pokładzie pociągu można uzyskać w sekcji Najczęściej zadawane pytania.Co ważne, w sytuacji, gdy w punkcie odprawy podróżnych kasa jest zamknięta, albo na danej stacji nie ma okienka, w którym można by bilet nabyć, jesteśmy zwolnieni z opłaty za wypisanie .Opłata za wypisanie biletu w pociagu.. Za 2 godz mam z Katowic pociąg jadacy bezposrednio do Żiliny.. Jeśli zdarzy się nam wsiąść do niego bez biletu i podejdziemy do konduktora, to od razu dostaniemy karę 650 zł!. Urząd Transportu Kolejowego wyjaśnia związane z tym wątpliwości.. Aby uniknac płacenia po cenie miedzynarodowej ( 102 .Sep 24, 2020Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie opłaty za wydanie biletu w pociągu w wysokości 3zł.. Odpowiedź niemożliwa.). No nie, do głowy by mi nie przyszło, że tak może być, a co dopiero żeby to sprawdzać.. Zgodnie z nimi opłata za wydanie biletu przez konduktora na pokładzie .IntercityPrzesiadała się z autobusu na pociąg i nie zdążyła w kasie kupić biletu.. Piszemy jak jest.. Od 16 listopada obowiązują nowe przepisy PKP Intercity.. Te 15 proc. stanowi tzw. opłatę manipulacyjną, która pokrywa koszty wynikające z odstąpienia przez klienta od umowy.4 days ago2 days agorozwiń.. Przewoźnik powinien podać do publicznej wiadomości (np. do wglądu na stronie internetowej i w kasach biletowych) stosowane przez niego taryfy i cenniki.Jul 24, 2020Jun 25, 2020OPŁATY za wydanie biletu w pociągu_2018 ..

Na krótkich trasach zdarza się, że to więcej niż cena samego biletu.

.Płatności za bilet/bilety można dokonać: - gotówką, - przy użyciu karty płatniczej, dokonując transakcji u konduktora wyposażonego w mobilny terminal płatniczy.. (GEG) [email protected]Niezależne forum kolejowe.. Do tej bajońskiej sumy dojdzie .. kond345.. napisał/a: Jeżeli jedziesz z zagranicy to opłata za wydanie biletu jest zawsze pobierana.Jun 10, 2022> 1.. (Wiadomość utworzona zbyt dawno temu.. Konduktor nalicza opłatę za wydanie biletu w pociągu (która wynosi od kilku złotych u przewoźników regionalnych do 10 zł w pociągach spółki PKP Intercity) podczas sprzedaży biletu w pociągu, jeżeli podróży wsiadał do pociągu na stacji, na której w momencie planowego odjazdu danego kursu była czynna kasa biletowa.Jun 25, 2020PKP Intercity zmienia zasady opłaty za bilet wydany w pociągu.. Od nowego roku zaszły spore zmiany w taryfie przewozowej Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.. Przejdź do góry strony Przejdź do menu głównego Wyszukiwanie połączeń kolejowych Trasa: Start: Koniec: Data:.. Hmm, nie tak dawno ktoś twierdził coś zupełnie przeciwnego.. Okazało się, że przewoźnik pobiera 8 zł za wypisanie biletu.Opłaty dodatkowej za wydanie biletu w pociągu nie pobiera się od osób zgłaszających się do obsługi pociągu, które: 1) rozpoczynają przejazd od stacji w czasie, gdy kasa biletowa jest nieczynna, nie ma kasy biletowej lub nie sprzedaje się w kasie biletów danego rodzaju (nawet w przypadku czynnego automatu biletowego w pojeździe),Zniżki w opłatach dodatkowych: 1) 60% - w razie natychmiastowego uiszczenia opłaty dodatkowej w pociągu uruchamianym przez KM; 2) 40% - w razie uiszczenia opłaty najdalej w ciągu 7 dni od daty wystawienia wezwania do zapłaty..

Szukaj tematuDodatkowa opłata za wypisanie biletu w pociągu PKP Przewozy Regionalne wynosi 4 zł.

Jerzy Kubina 2006-01-21 10:41:31 UTC.. Opłata za wydanie lub legalizację biletu w pociągu > od stacji i przystanków, na których czynna jest kasa biletowa Spółki "PKP > Intercity" > > 10,00 zł > > s. 126.. Nie boimy się kontrowersyjnych tematów!. Jak pisze, zamiast zwyczajowych 9,50 zł zapłaciła 17,50 zł.. Permalink .. Wsiadam w Rzeszowie w pociag jadacy z Przemysla i wysiadam w Katowicach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt