Konkurs na opowiadanie grozy

Pobierz

Z przyjemnością informujemy, że trzecie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły: Karolina Gocyk z klasy 3B, natomiast wyróżnienie zdobył .Konkurs na opowiadanie grozy rozstrzygnięty.. Główna nagroda to publikacja nadesłanego tekstu w przygotowywanej antologii Wydawnictwa FORMA.. 7 września bieżącego roku Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych "Fabryka Kultury" ogłosiło Konkurs Literacki - na najlepsze opowiadanie grozy.Z przyjemnością pragnę ogłosić konkurs na opowiadanie "Wakacje Grozy".. A żeby było trudniej w całej publikacji dokładnie 1 raz musi się .. Organizatorem II Konkursu Literackiego na opowiadanie w konwencji grozy/horroru jest Stowarzyszenie Fabryka Kultury z siedzibą we Wschowie 2.. Jak łatwo się domyślić: mile widziane wariacje na temat body horroru (i wszelkie inne wariacje również); już nie możemy doczekać się zaskoczenia, w jakie nas wprawicie!. Długość tekstu: 5-15 str. znormalizowanego maszynopisu.. Natomiast jury, w skład którego wchodzą Jacek Brzezowski, Łukasz Radecki, Alicya Rivard, Sebastian Sokołowski, wyłoni zwycięzcę.o konkursie szczyty grozy Konkurs na straszne opowiadanie górskie kierowany jest do początkujących literatów, amatorów grozy w sztuce, miłośników gór, sympatyków PTTK i schronisk górskich, do turystów i mieszkańców górskich miejscowości - słowem, do wszystkich, którym nieobce są dwa hasła: góry i groza.Konkurs na opowiadanie grozy o tematyce górskiej czekamy na teksty o tematyce górskiej oraz stylistyce i estetyce grozy literackiej z naciskiem na tradycyjną fantastykę..

Temat: antyutopia utrzymana w klimacie szeroko pojętej grozy.

Piątek, 12 listopada 2010 o 13:50, autor: admin 0 1076.. Od Was zależy czy będzie to spotkanie potwora z bagien czy wizyta u dentysty.. Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania Opowiadań Laureatów do popularyzacji idei olimpijskiej, radościZ okazji przypadającej w styczniu 67. rocznicy śmierci George'a Orwella ogłaszamy konkurs literacki CZARNO TO WIDZĘ na antyutopijne opowiadanie grozy!. 5.Opowiadanie powinno dotyczyć przynajmniej jednej z poniższych kwestii: a) własnego doświadczenia sportowego, b) fabularyzacji losów znanych sportowców, .. Do wszystkich, którym nieobce są dwa hasła: góry i groza.. Najlepsze teksty zostaną opublikowane na łamach pisma, a ich autorzy otrzymają honorarium.. Wystarczy przesłać swój tekst o tematyce górskiej oraz stylistyce i estetyce grozy literackiej z naciskiem na tradycyjną fantastykę.. A żeby było trudniej w całej publikacji dokładnie 1 raz musi się .DK Podgórze zorganizował konkurs literacki na opowiadanie grozy o intrygującym tytule: "Każdej nocy w mojej szkole.".. Opowiadania nadesłane na Konkurs nie podlegają zwrotowi.. Dodane: 17-11-2016 11:39 (17 lis 2016, 11:39:06) Zimowa edycja konkursu na opowiadanie grozy o tematyce górskiej kierowana jest do początkujących literatów i miłośników tradycyjnej fantastyki.. Długość tekstu: 5-15 str. znormalizowanego maszynopisu..

W konkursie wzięli udział uczniowie małopolskich szkół gimnazjalnych.

4.III miejsce - zestaw książek z gatunku grozy/horroru Werdykt konkursu zostanie ogłoszony podczas II edycji Wschowskich Spotkań Literackich, 5 listopada 2010.. I pamiętajcie, że ma to być dobra zabawa, zarówno dla was, jak i dla czytających!. Termin: do końca lutego.. Termin: do końca grudnia.. Temat: horror w klimacie mitologii Cthulhu.. Publikacja powinna opisywać historię lata 2014, w której występują elementy budzące strach i przerażenie.. Zwycięski tekst będzie nagrodzony publikacją w przygotowywanej przez Wydawnictwo FORMA antologii City 2.. Mile widziane elementy baśniowe i .Konkurs na opowiadanie grozy o tematyce górskiej Ta kusząco niepokojąca zabawa literacka kierowana jest do początkujących pisarzy, amatorów grozy w sztuce, miłośników gór, sympatyków PTTK i schronisk górskich, do turystów i mieszkańców górskich miejscowości - słowem, do wszystkich, którym nieobce są dwa hasła: góry i groza.Na blogu spółki autorskiej Cichowlas/Kyrcz Jr ogłoszono konkurs literacki na krótkie opowiadanie grozy o tematyce miejskiej.. Garść konkretów: - teksty do 40 tysięcy znaków ze spacjamiMusi mieć on wpływ na fabułę.. Może to być krótkie opowiadanie/historyjka Waszego autorstwa, a może opis wydarzenia, które Wam się przytrafiło, albo recenzja przerażającej książki lub filmu…Z tej okazji Magazyn Histeria organizuje konkurs literacki na opowiadanie grozy utrzymane w klimacie mitologii Cthulhu..

"Szczyty Grozy" - konkurs na opowiadanie grozy "Szczyty Grozy" - konkurs na opowiadanie grozy.

Zainteresowani udziałem do dnia 30.08.2016 powinni nadesłać maksymalnie trzy opowiadania grozy od 10 000 do 25 000 znaków, połączone elementem wspólnym w postaci diabła na adres e-mail NagrodyMagazyn grozy Lśnienie ogłasza konkurs na opowiadanie grozy.. Publikacja powinna opisywać historię lata 2014, w której występują elementy budzące strach i przerażenie.. Regulamin: 1.. Regulamin: 1.. Do konkursu zakwalifikują się tylko opowiadania napisane w konwencji grozy, horroru, dreszczowca 4.Konkurs na opowiadanie grozy "MOJE CIAŁO, MOJE WIĘZIENIE" .. Do wszystkich .Zimowa edycja konkursu na opowiadanie grozy o tematyce górskiej kierowana jest do początkujących literatów i miłośników tradycyjnej fantastyki.. Od Was zależy czy będzie to spotkanie potwora z bagien czy wizyta u dentysty.. Przyjmujemy opowiadania, które nie były wcześniej publikowane.. Seria CITY, w ramach której zostanie wydana wspomniana książka, obejmuje jak dotąd następujące pozycje: Lost Angels Krzysztofa Wasilionka, Prawy, lewy .Konkurs trwa do 2014-11-02 Organizator ekulturalni.pl Opis konkursu Aby powalczyć o książkę należy zamieścić na portalu pełen grozy tekst..

Miejsce ogłoszenia werdyktu zostanie...Z przyjemnością pragnę ogłosić konkurs na opowiadanie "Wakacje Grozy".

Teksty należy przysyłać jako plik w formacie rtf, dołączony do maila.. Do końca sierpnia trwa konkurs literacki na krótkie opowiadanie grozy o tematyce miejskiej, organizowany przez Roberta Cichowlasa i Kazimierza Kyrcza.. W pliku należy umieścić także imię, nazwisko oraz adres e-mail niezbędne do kontaktu z autorem.W konkursie wezmą udział tylko te opowiadania, które nie były do tej pory publikowane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt