Rewolucja francuska i okres napoleoński klasa 6 test

Pobierz

Przewiń.Rewolucja francuska i okres napoleoński - Rozdział V/Klasa 6 - Lekcje historii pod ostrym kątem.. Podręcznik Wczoraj i dziś, wyd.. Za tydzień napiszemy sprawdzian widomości z działu VI, proszę zrobić podsumowanie utrwalające poznane wiadomości.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do .Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaSprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś wikipedia.org Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie .Klasa VI - historia - lekcja 53.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. wg Kasiarut72.Wybuch rewolucji francuskiej.. Kto wchodził w skład stanu trzeciego we Francji (podaj 3 odpowiedzi)?. | Rozmiar: 429 KB | Ilość Pobrań: 96.Sprawdzian "Rewolucja francuska i okres napoleoński" - test sprawdzający - rodział 6.. Zadania, które można wykorzystać do sprawdzenia wiedzy lub ćwiczeń (41) Zwiń listę materiałów.rewolucja francuska i okres napoleoński kl 6d Quiz - Quizizz..

rewolucja francuska i okres napoleoński kl 6d DRAFT.

Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaklasa 6 , test - rewolucja francuska i okres napoleoński.pdf.Klasa 6 Historia.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Rozdział VI, test nr 1.. Zaloguj się.. Lekcja 53 - Powtórzenie wiadomości z rozdziału VI: "Rewolucja francuska i okres napoleoński".. Nazwa testu: 6.. Rozpocznij sprawdzian.Temat: Rewolucja Francuska i okres napoleoński - dział VI - podsumowanie.. Rewolucja francuska.. refresh Odśwież.Skutki rewolucji francuskiej: likwidacja absolutyzmu we Francji.. wg Piotrw1218.. Po każdym pytaniu będzie pokazana poprawna odpowiedz.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. - upadek Napoleona, - powstanie dynastii Burbonów.. Bolesław Chrobry i Zjazd w Gnieźnie.. Biedota miejska.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaSprawdzian z historii klasa 6 .T: Powtórzenie wiadomości z kl. 6 W ramach powtórzenia proponuje zrobić 3 dowolne testy..

"Rewolucja francuska i okres napoleoński".

Przewiń do materiałów.. Odpowiedzi proszę przesłać na adres .. 0%Sprawdzanie wiedzy.. Temat : Sprawdzian wiadomości - Rewolucja francuska i okres napoleoński.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.. kl.-vi-06-rewolucja-francuska-i-okres-napoleonski Pobierz.Proszę przygotować się do sprawdzianu.. Rewolucja FrancuskaPołącz w pary.. Duchowieństwo.. Rewolucja Francuska Połącz w pary..

Chłopi

.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 historia rewolucja francuska i okres napoleoński': 10000+.. Powodzenia!. Linki poniżej.. Wybuch rewolucji francuskiej.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Od Piastów do Jagiellonów.. Brak możliwości powrotu do pytań po udzieleniu odpowiedzi.. Odpowiedzi prześlij na mój adres dzisiaj do godziny 16 !. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.Q.. W następnym tygodniu sprawdzian.. Macie czas do 5 czerwca.. Temat: Sprawdzian z rozdziału "Rewolucja francuska i okres napoleoński" Wymień dwie przyczyny rewolucji we Francji; Wyjaśnij pojęcia:-rewolucja-burżuazja-gilotyna-monarchia konstytucyjna-konstytucja-taktyka .Temat: Podsumowanie wiadomości z rozdziału VI "Rewolucja francuska i okres napoleoński" W tym tygodniu proszę wykonać podsumowanie z podręcznika ze strony 214..

Rewolucja francuska i Okres Napoleona Teleturniej.

!Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. Powodzenia!REWOLUCJA FRANCUSKA I OKRES NAPOLEOŃSKI.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. Testy zawierające zadania do: VI: Rewolucja francuska i okres napoleoński (1) Testy Nowej Ery.. Rewolucja FrancuskaTest.. Jestem ciekawa jak Wam pójdzie.. Jutro zrobimy lekcję znajdującą się w podręczniku na stronie 212 -213 w ramach "TajemniceRewolucja francuska i okres napoleoński.. - Zwycięstwo Napoleona, - likwidacja Paryża jako stolicy, Brakuje odpowiedzi.. Pozdrawiam.. Będzie dostępny na stronie szkoły w terminie 9Książka nauczyciela zawiera sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi do poniższych działów: Klasa 4.. Wszystkie klasy szóste napiszą go w czwartek (14.05.2020 o godz. 10:00).. Część 1. wg Jmodrzewska30.. Nowa Eraintro music: "The En.Sprawdzian "Rewolucja francuska i okres napoleoński" - test sprawdzający - rozdział 6.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Test Wielka Rewolucja Francuska, podrozdział podręcznika Historia WSZPWN dla Klasa II.. Rewolucja i republika Francuska Test.Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Rewolucja francuska i okres napoleoński"..

Rewolucja francuska.

Cytat,, Ludzie rodzą się i pozostają wolni i równi z punktu widzenia prawa" pochodzi z. Księstwo Warszawskie zostało utworzone na mocy postanowień traktatu zawartego na tratwie na rzece.Rewolucja francuska i okres napoleoński.. Chłopi.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Aby mieć dostęp do materiałów dydaktycznych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt