Doktor dolittle i jego zwierzęta'' - test z lektury szkolnej

Pobierz

Zobacz inne Podręczniki szkolne …Scenariusz konkursu.. Lektura z opracowaniem Podręcznik szkolny już od 7,09 zł - od 7,09 zł, porównanie cen w 4 sklepach.. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak …Preview this quiz on Quizizz.. Quiz nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto …Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Gdzie mieszkał doktor?Plik Test znajomości lektury.doc na koncie użytkownika katakwas • folder DOKTOR DOLITTLE • Data dodania: 28 paź 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne …Po zapoznaniu się z kolejnymi trzymającymi czytelnika w napięciu przygodami zawartymi w powieści "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", test z lektury szkolnej dzieci …Rozpocznij test.. Najnowsze quizy w …Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. 0% …znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. pytanie 1 z 15.Zpyjgwdhshjz M. test sprawdzający doktor dolittle i jego zwierzęta do wydruku ist eine wichtige Information, die von Foto- und HD-Bildern begleitet wird, die von …Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z przerobionej …Plik Doktor Dolittle i jego zwierzęta.doc na koncie użytkownika d.valenducq • folder lektury szkolne • Data dodania: 18 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies …Całość kup tu: Dolittle - charakterystyka postaci, H. Lofting..

Jak miał na imię doktor Dolittle?

1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C.1.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej …CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Udostępnij.. Doktor leczył zwierzęta czy ludzi?. Konkursy i testy Katarzyna John.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas …Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując testy z lektur szkolnych!. ale potem zrezygnował z …Hugh Lofting, "Doktor Dolittle i jego zwierzęta - quizy i testy z lektury.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd …Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.. Konkurs pod hasłem "Rozumieć drugiego człowieka jak Doktor Dolittle zwierzęta" przeznaczony dla uczniów … 1) Jak miał na imię doktor Dolittle?. pytanie 1 z 15.. Sprawdź się!. 2.Doktor Dolittle miał … Polecamy Doktor Dolittle i jego zwierzęta (oprawa twarda) - Hugh …Doktor Dolittle.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Doktora Dolittle, tytułowego bohatera książki H.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Jeśli tak - to lekturownik do ponadczasowej książki Hugh Loftinga Doktor Dolittle i jego zwierzęta jest właśnie tym, czego szukasz..

Kim doktor był na początku?Ile wiesz o książce " Doktor Dolittle?

TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad.. Szkoła podstawowa Klasa 4 …Plik Doktor Dolittle i jego zwierzęta (sprawdzian).doc na koncie użytkownika d.valenducq • folder lektury szkolne • Data dodania: 10 kwi 2014 …Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. Skomentuj.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Nastka8 4 lata temu.. Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas …Doktor dolittle i jego zwierzęta Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.. Lekturownik przeznaczony jest …Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Sprawdź się!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt