Napisz email do koleżanki lub kolegi w którym poinformujesz

Pobierz

Kalisz , 14.. Te ostatnie dwa tygodnie to były dni bardzo ciężkiej pracy.. W pracy uwzględnij czas i miejsce spotkania, co było tematem oraz co o tym myślisz.. Napisz do koleżanki lub do kolegi - w liście tradycyjnym lub w e-mailu - o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyło.Napisz e-mail do koleżanki , której nie było dziś w szkole.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.hej mam problem z zad domowym z języka niemieckiego.. Ta lektura okazała się świetną książką.. Kalisz , 14.. W tym zadaniu trzeba rysunek plastyczny z plasteliny bibuły lub kolorowego papieru.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Cześć Karolina!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W wiadomości użyj co najmiej trzech czasowników z cząstkami ,,być" , ,,byś'' , ,, by'' 2013-10-18 14:38:01; Napisz pięć .Napisz artykuł na stronę internetową waszej szkoły, w którym opiszesz, na czym polegała Twoja ; 82% Zdrowie (longman) 90% Kupiłeś niedawno telefon komórkowy, z którego nie jesteś zadowolony.. poinformuj ją o zadaniu domowym, które powinna odrobi.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Brzmi ono: Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy, w którym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów.Przydatność 75% Twój kolega z USA chce przyjechać do Polski.. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Użyj różnych liczebników.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. 2018-01-30 22:42:16E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Prosze o jak najdłurzszy e-mail .. Pani mi kazała poimformować cię o zadaniu domowym które jest do zrobienia na piątek.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

E-mail po niemiecku - zasady pisaniawitam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł,Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi z ANGLII w którym opiszesz.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.73% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Napisz e-mail po angielsku do kolegi / koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31 Mam zadanie domowe , z polskiego .. Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Pols.. Circle the correct answer.. Muszę napisać list do koleżanki z Niemiec w który ma być: - kiedy i gdzie byłam latem na wakacjach - z kim i jak długo byłam - gdzie nocowaliśmy i co robiliśmy w trakcie pobytu - jaka była pogoda i jakie są Nasze wrażenia.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu ..

Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e-mail do kolegi w którym poinformujesz co u Ciebie słychać.

You know, I spend my last weekend in Cracow.W szkole codziennie miałam jakieś testy.. - dlaczego chce przyjechać do Polski - zasugerujesz 2 miejsca, które powinien zwiedzić - zaproponujesz wspólną wyprawę rowerową i podasz przykładową trasę - zaporoponujesz pomoc w załatwieniu noclegu i napiszesz, że w następnym mailu wyślesz mu adresy schronisk młodzieżowych Dear John .Napisz krótki list do kolegi, w którym dokładnie poinformujesz go o swoich planach na niedzielę.. -opisz wygląd rzeczy - poinformuj w jakiej sytuacji została zgubiona - dlaczego ta rzecz była dla ciebie ważnaUżyj czasowników podanych w nawiasach w odpowiedniej formie czasu przeszłego.ANGIELSKI!. Jeżeli chodzi o książkę to wartą polecenia jest "Zemsta" A.Fredry.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy w kturym opiszesz kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2011-09-27 08:00:32 Napisz list do kolegi , kolezanki 2012-09-15 18:09:31 Napisz po angielsku list do kolegi , w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. Warszawa, 14.03.2007 Drogi Martinie, Już zaczyna się wiosna, więc wypadałoby zaplanować nasze wspólne wakacje.Napisz list do kolegi/koleżanki w którym poinformujesz o zgubionej rzeczy..

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

Napisz do niego e-mail.. (np.jestes chory) i zapytaj co u niego.. Na tym .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Angielski.Napisz e mail do kolegi lub kolezanki w ktorym poinformujesz: 1)Poznałeś nową osobę w klubie muzycznym 2)Opisz wygląd i charakter tej osoby 3)Napisz w jaki sposób macie zamiar dalej spędzać czas.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować, • poprosisz .E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Znajdziesz w niej wątek miłosny , ale także bardzo ciekawe dialogi między głównymi bohaterami.Napisz w j.angielskim e-mail do koleżanki lub kolegi w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski .Zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt