Krzyżówka maszyna do cięcia papieru

Pobierz

Maszyna służąca do wytwarzania wstęg papieru.. gilotyna.. 26 jednostka papieru.urządzenie do pomiaru masy ★★★ ŻARNA: dawniej do mielenia ziarna ★★★ EGUTER: walec maszyny papierniczej do wyrównywania powierzchni papieru ★★★★★ pawelboy: MŁYNEK: do mielenia kawy ★★ PRASER: pracownik obsługujący tłoczarkę ★★★★ mariola1958: ZAŁOGA: zespół ludzi obsługujący sklep ★★★ CEWIACZnarzędzie do cięcia metalu Krzyżówka Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 10 długie litery i zaczyna się od litery B Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę narzędzie do cięcia metalu, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.13-20 :maszyna introligatorska do cięcia papieru; 32-36 :rozkładany fotel; 37-42 :satelitarna na dachu; 55-60 :do wyznaczania kursu samolotu lub statku; .. Darmowa krzyżówka przedmioty nr 12, gdzie jak sama nazwa wskazuje wszystkie wyrazy są nazwami przedmiotów.. gilotyna: Maszyna do cięcia papieru, blachy: Inne opisy: opowiedzieć komuś, co się naprawdę czuje, myśli na jakiś ważny temat .. Cienka warstwa satynowanego papieru stosowanego w klaserach.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie, rozbudujemy słownik haseł do krzyżówek.krajarka do cięcia papieru - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "krajarka do cięcia papieru": GILOTYNA NOŻYCE NÓŻ NOŻYCZKI KRAJALNICA TRYMER TRAK RYZA PIŁA ORIGAMI MACZETA RANA PIŁKA SEKATOR OBCĘGI SIECZKARNIA BRZESZCZOT ACETYLEN BIBUŁA KOSAznasz odpowiedź?.

maszyna do cięcia papieru.

Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Najlepiej pasującymi hasłami do krzyżówki dla opisu: narzędzie do cięcia arkuszy blachy lub plików papierów po linii .maszyna wygładzająca papier i nadająca mu połysk: maszyna włókiennicza: maszyna drukarska do składania tekstu: maszyna drukarska do składania wierszy tekstu: maszyna drukarska do składania i odlewania całych wierszy: maszyna drukarska do składania tekstów: pochyła, maszyna prosta: maszyna rolnicza służąca do cięcia słomy .inne krzyżówka.. Pasek papieru doklejany do weksla lub czeku.. maszyna nożowa stosowana w introligatorstwie do równego przecinania wielowarstwowych arkuszy papieru.Hasło krzyżówkowe "urządzenie do cięcia papieru" w słowniku szaradzisty.. narzędzie ręczne do cięcia drewna i metali.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.maszyna służąca do wytwarzania wstęg papieru ★★★★ kolor40: ZMIĘKCZACZ: substancja chemiczna powodująca elastyczność tworzywa sztucznego ★★★ eliza: POZŁOTNICTWO: technika pokrywania powierzchni przedmiotów cieniutkimi płatkami złota ★★ eliza: KAFAR: maszyna do palowania ★★★ MASELNICA: maszyna do produkcji osełek ★★★ sylwek?.

maszyna do cięcia papieru, blachy.

Maszyna do cięcia papieru, blachy krzyżówka.. Wykonany z papieru.. maszyna służąca do wytwarzania wstęg papieru.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Kup teraz na Allegro.pl za 94,84 zł - MASZYNA DO CIęCIA PAPIERU BIAłY ).. do cięcia arkuszy papieru.. maszyna do obróbki drewna.obsługuje maszynę do cięcia papieru.. narzędzie ze stali w postaci listwy lub tarzczy z ostrzem zębatym do cięcia drewna, metali.. Naniesiona z mokrego papieru.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. gilotyna.. Świstki papieru.. gilotyna.. gilotyna.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "urządzenie maszyny rolowej do cięcia i odbierania pociętej w arkusze taśmy papieru" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. Piła.. obsługuje maszynę do cięcia papieru - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter Wszyscy 5 7 8 9 10 11 Mamy 11 rozwiązańW naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "introligatorska maszyna do cięcia papieru" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "urządzenie do cięcia papieru" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Maszyny do produkcji papieru noszą nazwę: a) celulozownice b) papiernice c) makulaturnice 2.. W większości są to przedmioty codziennego użytku co czynności .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych pasujących do opisu NARZĘDZIE DO CIĘCIA ARKUSZY BLACHY LUB PLIKÓW PAPIERÓW PO LINII PROSTEJ..

Japońska sztuka składania papieru.

Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Substancje dodawane do masy celulozowej, w celu nadania jej odpowiednich właściwości to: a) napełniacze b) zapełniacze c) wypełniacze 4.Maszyna do cięcia papieru, blachy.. odpowiedź: inne krzyżówka Ornament złożony z linii, wstęg i taśm Maszyna do cięcia warstw papieru lub tkaniny Trak, tracznica, maszyna służąca do przecierania kłód drzewnych Maszyna licząca służąca do stałego prowadzenia nawigacji astronomicznej Maszyna rolnicza służąca do wysiewu ziarna Brak wydalania lub wytwarzania moczuDodaj nowe hasło do słownika.. garbarska maszyna do wytłaczania deseni na skórze.. Krążki papieru do obsypywania się na balu.. Maszyna służąca do wytwarzania wstęg papieru.. NOŻYCZKI.. Szukaj; Dodaj hasło; Najczęściej szukane; Krzyżówka Online; .. maszyna do cięcia papieru: PILARKA: maszyna do cięcia drewna: GILOTYNA: maszyna introligatorska do cięcia: krajalnica: .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące .maszyna do cięcia ułożonych warstw tkaniny, papieru, przędzy.. tytuł arabskich władcówPAPIER I DREWNO 1.. Zobacz sam!Kup teraz na Allegro.pl za - AmazonBasics - maszyna do cięcia papieru, A4 )..

★★★★.Maszyna do cięcia papieru krzyżówka.

Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. do cięcia drewna.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.maszyna do cięcia warstw papieru lub tkaniny Krzyżówka Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 8 długie litery i zaczyna się od litery K Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę maszyna do cięcia warstw papieru lub tkaniny, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.maszyna do cięcia papieru.. Udziel prawidłowej odpowiedzi na proste pytanie "obsługuje maszynę do cięcia papieru".. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. gilotyna: Maszyna do cięcia papieru: krajarka: Maszyna do cięcia papieru: Inne opisy: opowiedzieć komuś, co się naprawdę czuje, myśli na jakiś ważny temat postępować przeciwnie, niż większość .. gilotyna.. używane do obcinania paznokci (do cięcia papieru) sieczkarnia.pomieszczenie do cięcia blachy.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " introligatorska maszyna do cięcia papieru " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.. maszyna do przecinania blachy.. Piła.. Piła.. Rodzaj papieru wartościowego.. Przypominający kolor jasnego papieru.. Maszyna do cięcia papieru, blachy krzyżówka krzyżówka, szarada, hasło do krzyżówki, odpowiedzi,Cienka warstwa satynowanego papieru stosowanego w klaserach.. Kawałek papieru, Wygięty drucik łączący kartki papieru.. MASZYNA ELEKTRYCZNA, BEFSZTYK, MIESIĄC, KOLEC, AZALIA .. Naniesiona z mokrego papieru.Kup maszyna do ciecia papieru w kategorii Poligrafia taniej - Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt