Poprawa tekstu polskiego

Pobierz

Gotowe!. Więcej informacji znajdziesz tutaj.. Po kliknięciu w wyróżnione miejsce otworzy się menu z dodatkowymi informacjami o błędzie oraz sugestiami, jak dany błąd poprawić.Otrzymuj wskazówki jak ulepszyć tekst (w tym wskazówki dotyczące interpunkcji, itp.) podczas pisania wiadomości e-mail, posta na blogu lub zwykłego tweeta.. Kliknij przycisk Popraw!. Porady i wskazówki Możesz wyłączać ze sprawdzania pojedyncze słowa, wpisując "\" (podwójny ukośnik wsteczny) bezpośrednio przed danym.. aby poprawić tylko część wprowadzonego tekstu, najpierw zaznacz wybrany fragment; opcja może być pomocna zwłaszcza w. aby cofnąć zamianę oryginalnej treści w .Jeśli tekst jest długi, warto przełączyć widok na tryb pełnoekranowy, używając przycisku "Pełny ekran"; - nacisnąć przycisk "Sprawdź tekst"; - przeanalizować znalezione błędy i nanieść zaproponowane poprawki.. Jeżeli chcesz poznać znaczenie poszczególnych słów kliknij na nie w polu tekstu wyjściowego.. Tu wpisz lub wklej tekst Źródło dokumentuWklej tekst do pola wejściowego lub prześlij plik z systemu; Kliknij przycisk Parafraza, aby przeformułować tekst; Funkcje narzędzia parafrazowania.. 1 arkusz = 40 000 znaków ze spacjami.. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.Prosimy potraktować poniższy automat raczej jako ciekawostkę niż poważne narzędzie..

poprawa.

Poprawa literówek w e-mailu, wpisie na blogu lub CV w języku polskim.To narzędzie pozwoli ci poprawić błędy gramatyczne, stylistyczne i pisownię w tekstach w języku polskim.. 1 Wklejasz lub wpisujesz tekst, który chcesz przesłać do korekty, a my wysyłamy go do dziesiątek profesjonalnych korektorów.. Wpisz/wklej tekst, aby przetłumaczyć.. redakcja (poprawa błędów leksykalnych, stylistycznych, ujednolicenie poszczególnych zapisów, zadbanie o przejrzystość tekstu): od 100 zł za arkusz.. Nie odbiega on znacząco od słowników w popularnych programach biurowych, jednak nawet najdoskonalszy program nigdy nie zastąpi korektora.. Oddzielna poprawa tekstu, grafiki i obrazów dzięki technologii automatycznej naprawy dokumentów i zdjęć.. Dodatkową cechą, jaką posiada nasz korektor online, jest poprawianie literówek i wstawianie polskich znaków diakrytycznych.LanguageTool - korekta tekstów, korektor online LanguageTool to uniwersalne narzędzie online, które pozwala wykonać szybką korektę dowolnego tekstu.. Najedź kursorem myszy na zaznaczone slowa, aby wyświetlić opis błędu i zobaczyć dostępne opcję korekty..

Nie tłumacz pozostałego tekstu.

Poza językiem polskim narzędzie wspiera jeszcze 27 języków - w tym takie, które nie posługują się alfabetem łacińskim.Sprawdzanie pisowni i korekta tekstu.. Oferujemy 5% zniżki na teksty powyżej 100 stron.. Najpierw analizuje tekst, który wpisujesz na stronie i wykrywa błędy w poszczególnych słowach.Sprawdzanie pisowni podczas codziennej pracy z tekstem online Przejdź do programu FUNKCJE Przydatne narzędzia w jednym miejscu Pracuj na 110% dzięki asyście w codziennej pisowni, która pracuje na Twój sukces.. Jak działa słownik pisowni online 1.. 3Sprawdzanie prac dyplomowych: magisterskich, licencjackich | Prosty Polski Sprawdzanie prac Oferuję sprawdzanie tekstów i prac.. Wszystkie kwestie związane z poprawianiem tekstu ustalam z Klientem osobiście, telefonicznie lub online - mailowo bądź przez Skype.. Aplikacja robi trzy rzeczy.. Ciesz się poprawionym tekstem.. Pani Ewa jest osobą dokładną, skrupulatną i terminową.Połączenie ze słownikiem online PONS.. Wpisz lub wklej tekst..

korekta + redakcja (całościowe poprawienie tekstu) - od 150 zł za arkusz.

Teraz możesz sprawdzić bezpośrednio stronę WWW (bez przeklejania tekstu strony do formularza).Tłumaczenie hasła "poprawa tekstu" na angielski.. Wszystkie możliwości asystenta na wyciągnięcie ręki.. Aby sprawdzić własny tekst, kilknij pole tekstowe, wklejDodaj polskie znaki do tekstu, który ich nie posiada.. Nie tylko literówki Ekspresowo poprawisz pomyłki wynikające z szybkiego pisania.Popularne pary językowe: angielski-polski, niemiecki-polski, hiszpański-polski.. 1 strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami.Poprawiła 1 089 720 znaków + 133 I WIELU NNYCH Jak to działa?. Twój tekst wyjściowy połączony jest z naszym słownikiem online niezależnie od języka, na który chcesz tłumaczyć.. Oto pszykładowy tekst ( zawierający pare przykładowych błendów .. W zakładce "jak się pisze" możesz sprawdzić popularne wątpliwości językowe i zobaczyć w jaki sposób poprawnie zapisuje się dane słowo lub wyrażenie.. Ustaw funkcje.. Wpisz lub SKOPIUJ i WKLEJ słowo lub dokument w polu tekstowym.. Dla stałych klientów mamy 10% zniżki!. Sprawdzamy nie tylko ortografię i przecinki, lecz także bardziej zaawansowane błędy: odmianę wyrazów, budowę zdań, frazeologię i słownictwo.. Oto niektóre funkcje tego narzędzia: Przesyłanie plików.. Wczytaj lub upuść dokument Word (.docx) i PowerPoint (.pptx), aby skorzystać z translatora dokumentów..

Cennik Podane ceny są orientacyjnymi cenami BRUTTO poprawy tekstu angielskojęzycznego.

Powyższe orientacyjne ceny .. Na Plorto.pl znajdziesz mnóstwo zasobów związanych z językiem polskim i jego ortografią.. Przeniesiemy Cię wtedy bezpośrednio do odpowiedniego wpisu w słowniku.Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe.. Z perspektywy autorki z serca polecam współpracę z Centrum Korekty.. Wybierz język źródłowy Tłumacz z j ęzyk.. Tekst źródłowy.. Treści sprawdzam samodzielnie lub w obecności Klienta.. Pozwól nam sobie pomóc!. Sprawdzam teksty i prace.Otwórz tekst, który chcesz skorygować przy pomocy naszego narzędzia; Wybierz obszar tekstu, który chesz skorygować i skopiuj go, używając klawiszy CTRL + C; Wklej tekst do Corrector'a używając klawiszy CTRL + V; Naciśnij przycisk "Sprawdź Tekst", aby uruchomić sprawdzanie i korygowanie;Plorto.pl.. Kliknij "Sprawdź", by naprawić wszelkie błędy ortograficzne.. Wklej do okienka tekst bez polskich znaków, który chcesz poprawić.. Pisownia Sprawdzanie pisowni i korekta gramatyczna tekstu.Sprawdzanie błędów Na bieżąco otrzymasz informacje na temat poprawności tekstu.. Lub sprawdź, jak działa Spolszcz.pl!. .interpunkcja.pl to serwis, na którym można zarówno zapoznać się ze wszystkimi zasadami polskiej interpunkcji, jak i sprawdzić podany tekst pod względem poprawności interpunkcyjnej, ale też ortograficznej, stylistycznej, gramatycznej oraz typograficznej (dla języka polskiego ortografia i interpunkcja sprawdzane są pod kątem ponad 1000 reguł) - …Najtrudniej jest poprawiać samego siebie.. 2 Jeden z korektorów podejmuje zlecenie w ciągu kilku minut i od razu zbiera się do pracy, poprawiając jedną stronę tekstu w 1-2 godziny.. Rozumiem i akceptuję Chcę wiedzieć więcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt